سلام آقای رئیس!

 همزمان با برگزاری مراسم روز جهانی کودک و نکوداشت مهدی حجوانی در خانه هنرمندان، 40 کودک کار و خیابان به خلق آثار هنری می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار ادبیات و کتاب ایسنا، در شرایطی که بناست اعضای انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به مناسبت بزرگداشت روز جهانی کتاب کودک و دیدار نوروزی، 29 فروردین‌ماه در خانه هنرمندان گرد هم آیند، 40 کودک کار و خیابان نیز با دعوت این انجمن به هنرنمایی خواهند پرداخت و با به تصویر کشیدن نقاشی‌هایی، یاد این روز را در اذهان ماندنی‌تر خواهند کرد.

هیات مدیره انجمن نویسندگان کودک و نوجوان با اعلام این خبر از همه نویسندگان و هنرمندان خواسته به منظور ارتباط بیشتر با این کودکان و تشریک مساعی در حل مشکلات آنان با اهدای بخشی از کتاب‌ها و امکاناتشان به این امیدهای آینده، بار دیگر بر نوع‌دوستی خود، مهر تایید بزنند.

پیش‌تر اعلام شده بود در این گردهمایی بنا به سنت این تشکل غیردولتی که هرساله مراسم نکواشت یکی از پیشکسوتان را برگزار می‌کند از مهدی حجوانی که در زمره بنیان‌گذاران انجمن نویسنگان کودک و نوجوان است، تقدیر خواهد شد.

مهدی حجوانی نویسنده و پژوهشگر است. شهرت او به خاطر کتاب‌هایی است که برای کودکان و نوجوانان نوشته و فعالیت‌هایی که در زمینه نقد ادبیات کودک و نوجوان انجام داده است. هم‌چنین، حجوانی صاحب امتیاز و مدیرمسئول فصلنامه پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان و ماهنامه لاک‌پشت پرنده است.

اعضای انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به مناسبت بزرگداشت روز جهانی کتاب کودک و دیدار نوروزی، 29 فروردین‌ماه از ساعت 17 تا 20 در خانه هنرمندان گرد هم می‌آیند.

· 26 فروردین، 1395

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *